I. Oddělení Koťátka

Vážení rodiče,

rády bychom ve Vaší spolupráci připravily pro děti adventní kalendář.

Vašim úkolem by bylo, pokud budete všichni souhlasit,

donést do školky 19x nějakou drobnost, např. žvýkačku, bonbon, omalovánku, balonek apod.. 19x proto, aby všechny děti dostaly stejný dáreček.

My pro děti připravíme samotný kalendář s úkoly na každý den, který bude zároveň spojený se stavbou Betléma.

Pokud jste našemu nápadu nakloněni, prosíme o Váš podpis.

PS: Abychom pro děti zachovali tajemství a překvapení, musí vše fungovat ,,na tajňačku“.

Těšíme se na spolupráci :-)

Schůzka s rodiči spojená s besedou

se koná v pondělí 14.9.2020, od 16.00 hodin.

Beseda s paní Řehůřkovou na téma: Jak vést děti k zodpovědnosti. Zodpovědnost vůči sobě, druhým, v rodině, vlastním příkladem se děti učí nejvíc. (cca 1 h, zdarma)

Poté budeme pokračovat úvodní schůzkou nového školního roku – organizace roku, akce, apod. (20 min)

Těšíme se na Vaši velkou účast

Program: Buďme kamarádi.

Se koná 15.9.2020, v dopoledních hodinách a je zdarma.

V rámci dopoledního programu bude pro děti připravena muzikoterapie – kdy se děti zapojí aktivně i pasivně poznají nové prožitky z hudby. Dle možností dětí také vyzkouší některé činnosti programu Buďme kamarádi. Např. jízdu na vozíčku, malování nohama. Budou mít možnost setkat se s některými pomůckami, které využívají lidé s postižením. Cílem programu je vyzkoušet a tím snad lépe pochopit svět kamarádů s postižením.