I. Oddělení Koťátka

Protože od Vás všech nemáme emaily, rády bychom Vás informovaly, že můžete sledovat na facebooku skupinku Koťátka Olšany.

Budeme sem s Vaším souhlasem nahrávat aktuální fotografie a videa.

Skupinka bude uzavřená pouze pro rodiče našich Koťátek.

Skupinku si na facebooku vyhledejte a přidejte se do přátel.

Prosím, potvrďte zda souhlasíte, stačí nahlásit p.uč. odpověď

ANO – NE.

Děkujeme za spolupráci M+L

Organizace ve třídě Koťátek

• V době od 6.30 do 7:15 a od 15:00 do 16:00 hod. budou obě třídy spojovány.
  • Mateřská škola je otevřena od 6.30 hodin ráno do 16.00 hodin odpoledne. Děti obědvají do 12:00, po obědě tedy odcházejí nejpozději do 12:20. Vzhledem ke klidnému odchodu z MŠ si děti vyzvedávejte nejpozději do 15:45.
  • Z důvodu obecného nařízení o ochraně osobních údajů GDPR je potřeba, aby byly fotografie na stránkách školy zaheslované.Přihlašovací údaje najdete na nástěnce v chodbě.
  • V rámci zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli využít stávající poštovní schránky na vchodových dveřích I. Oddělení (koťátek), jako místa, kde můžete vkládat Vaše dotazy, připomínky, návrhy, prosby, ale také pochvaly a poděkování.

Kdo bude chtít a my za to budeme velmi rády, může svůj dotaz vložit jmenovitě, aby tak mohlo dojít k individuálnímu řešení.

Prosíme o využití lístků umístěných v šatnách obou oddělení, které jsou označeny razítkem školy. U Soviček jsou tyto listy na topení pod nástěnkou.

• Prosíme rodiče o 2 balíky papírových kapesníků vždy na jedno pololetí.
  • ÚPLATU MATEŘSKÉ ŠKOLY MUSÍ BÝT UHRAZENA NEJPOZDĚJI DO 15. DNE V KALENDÁŘNÍM MĚSÍCI a to buď na účet školy s číslem: 187 781 600/5500 nebo hotově vedoucí MŠ p. Bačikové.

U plateb používejte specifické symboly k jejich snadnějšímu rozlišení.

02 - specifikace platby, v tomto případě úplata MŠ

• K platbám úplaty je možné využít i trvalého příkazu, je však nutné jej nastavit BEZ letních prázdnin (července a srpna).
  • STRAVA viz. https://skola-olsany.cz/stranky/skolni-jidelna

VEŠKERÉ PLATBY PROVÁDĚJTE VČAS, V PŘÍPADĚ JEJICH NEUHRAZENÍ, NEBUDE DÍTĚ PŘIJATO DO MŠ!!!

• Omlouvání dětí z MŠ provádějte na t.č. 583 247 110,772 729 934.
  • Pro komunikaci s pedagogy můžete využít pevné linky: 583 247 110, nebo osobního telefonního čísla, který prosím využívejte pouze v pracovních dnech nebo neodkladných záležitostech

+420 739 365 575 – p. Bačiková

Vítáme Vás v novém školním roce a těšíme se na spolupráci

Michaela Bačiková Gerka

Lucie Minářová

UPOZORŃUJEME NA ZMĚNU VÝŠE ÚPLATY ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Celodenní docházka 420 Kč/ 1 měsíc

Polodenní docházka 280 Kč/ 1 měsíc

Docházka ,,dalšího dítěte“ 280 Kč/ 1 měsíc

Omezení, přerušení provozu - celodenní docházka 21 Kč/1 den

Omezení, přerušení provozu - polodenní docházka 14 Kč/ 1 den

„Udržovací poplatek“ 140 Kč/1 měsíc

EU Výše úplaty totožná s výší úplaty v bodech předcházejících

více viz. https://skola-olsany.cz/files/upload/20-smernice-uplataMS2017-22_1.pdf

Organizace ve třídě Koťátek

• Prosíme rodiče o balík papírových kapesníků vždy na jedno pololetí.

Každé dítě má svůj variabilní symbol, který se používá při veškerých platbách a je vyvěšen na nástěnce MŠ. U specifického symbolu se vždy mění první dvě čísla a to na měsíc na, který se strava platí, např. září SS: 09202202, říjen 10202202.

02 - specifikace platby, v tomto případě úplata MŠ

• Prosíme rodiče o balík papírových kapesníků vždy na jedno pololetí.