II. Oddělení Sovičky

Vážení rodiče předškoláků,

předškolní děti, které se nemohou v současné době účastnit dopoledního programu v mateřšké škole bude každý týden odeslán email s aktivitami k přípravě ke vstupu do základní školy a běžné aktivity programu mateřšké školy. Veškeré informace k činnostem se snažím vepsat k jednotlivým částem. Při jakýchkoliv obtížích mě neváhejte kontaktovat, ať telefonicky nebo emailem. Pro snažší práci nabízím práci k vyzvednutí, dle námi smluveného termínu.

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci a nízkému počtu dětí, budou děti v odpoledních hodinách spojeni a ruší se veškeré odpolední aktivity (angličtina, předškolní příprava, …). Pokud se v příštím týdnu zvýší počet předškoláků, předškolní přípravě se budeme věnovat i některé odpoledne. O tomto budeme informovat na začátku týdne, dle situace. V pátek budou děti spojeni celý den.

Předškolním aktivitám se věnujeme během dopoledne.

Omlouváme se také za náhlé organizační změny – jednáme dle aktuální situace.

Seznam vybavení předškoláckého pouzdra

• Pastelky (nejlépe silnější trojhranné)
  • Obyčejnou tužku
  • Nůžky
  • Lepidlo v tubě

Z DŮVODU ČASTÉHO PROMOČENÍ PONOŽEK, PROSÍME RODIČE O VĚTŠÍ ZÁSOBU NÁHRADNÍCH PONOŽEK ?

PROSÍME RODIČE O SEZNÁMENÍ SE ŠKOLNÍM ŘÁDEM, KTERÝ JE K NAHLÉDNUTÍ NA NÁSTĚNCE, ŠKOLNÍCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A NÁSLEDNÉ STVZENÍ PODPISEM, NA NÁSTĚNCE.

Zdravíme ze školky,

vážení rodiče, v tomto školním roce došlo k organizačním změnám v rozdělení dětí do tříd. Otevíráme nové oddělení pro starší děti v mateřské škole (předškoláci a 5 letí). V této třídě bude menší počet dětí a bude fungovat vždy od 7.30 do 15.30, před touto dobou a po ní budou děti spojeni v původní třídě.

Šatnu budou mít děti z druhé strany budovy (naproti vstupu do zahrady), v nejbližší době bude umožněn vstup do mateřské školy za pomocí čipů, tak jako je tomu v přední části, do té doby Vás ale prosíme používejte zvonek, který je připevněný na dveřích. Od 6.30 hod. do 7.30 hod. budou děti příjmání do velké třídy, kde si je poté převezmu. Od 7.30 do 8.00 je prosím odevzdávejte v nové třídě.

K nové třídě se také pojí zrušení odpoledního spánku. Děti budou pouze odpočívat a proto nepotřebují pyžamka. Jsou pro ně připravené podložky, deky a polštáře. Dětí budou odpočívat u pohádky cca 20 minut a poté se budou věnovat odpoledním hrám popř. předškoláckým činnostem.

Odhlašovat děti, popř. volat s dotazy, přípomínkami, konzultacemi můžete na čísle: 733 741 115, dle stálého řádu školní jídelny.

Dětem prosím opět pořiďte plastové láhve na pití, které lze umývat v myčce.