ZPRAVODAJ KVĚTEN

Informace ze školy – KVĚTEN, ČERVEN 202

Školní družina:
ODCHODY ŽÁKŮ:
Z důvodu nenarušování naplánovaných odpoledních aktivit je odchod žáků ze školní družiny možný pouze po obědě nebo až po 15. 00 hod.
PRÁZDNINY SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU
Na prázdniny připravujeme pro naše žáky prázdninové aktivity, které se uskuteční v případě, že nám to dovolí epidemická situace a vládní nařízení.
Termín: Pracovní dny od 1. do 16. července 2021. V tomto termínu bude v provozu i naše MŠ. Podrobné informace a přihlášky najdete na webových stránkách školy. Přihlášky na prázdniny přijímáme do 4. 6. 2021.

Prosba o pomoc
Do konce května bychom chtěli dokončit úpravy venkovních prostor v MŠ a ZŠ tak, abychom je už mohli plně využívat. (MŠ – dokončení přístřešku nad pískovištěm, natření zahradního domku… ZŠ - úprava chodníčku, ohraničení záhonků, výmalba atria, oprava plotu…) Prosíme proto rodiče, kteří jsou ochotni pomoci, aby se nám ozvali. Ve dnech 18., 19. a 20. května bychom společně tyto úpravy zrealizovali.
Předem děkujeme všem ochotným dobrovolníkům za pomoc.

Připravujeme

ST 26. 5. Den ochrany člověka
1.– 5. ročník – půjdeme na Olšanské hory. Dejte dětem vhodné oblečení, obuv, pití, svačinu nebo špekáček na opékání. Zde budeme plnit různé úkoly ze zdravovědy, orientaci v terénu atd. Zpět do školy se vrátíme do 13 hodin. Ve škole nepůjde v tento den elektřina. Oběd bude studený - řízek s chlebem.

Barevný týden 7. – 11. 6.
Po žlutá
Út bílá
St červená
Čt zelená
Pá modrá

Konzultace pro rodiče nebudeme letos organizovat ve společném termínu.
V případě zájmu budou probíhat individuálně po telefonické domluvě s vyučujícím