Lyžařský výcvik

Lyžařský kurz se uskuteční až po ukončení plaveckého kurzu ve SKI AREÁLU KUNČICE

Cena týdenního lyžařského výcviku (pondělí – pátek) je  stanovena na 1990-Kč pro žáky ZŠ i děti MŠ.

Půjčovné za lyžařské vybavení (lyže + boty + helma) na týden činí 700 Kč .

Co s sebou a na sebe?

- oblečení vhodné vzhledem k teplotám a sportovnímu zatížení (doporučujeme více slabších vrstev), lyžařskou helmu, brýle, rukavice (nejlépe dvoje na výměnu), malou svačinu a nápoj - do batohu.

Info k platbě:

Kdykoliv lze zrušit účast některého z účastníků výcviku z důvodu nemoci účastníka. Zrušení účasti musí být provedeno písemně (musí být doloženo písemným potvrzením od lékaře, které bude doručeno nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne ukončení výcviku). V  takovém to případě bude možnost vyčerpat zaplacenou částku v náhradních aktivitách lyžařské školy.